Technologie nové generace

Od tepelného čerpadla po fotovoltaiku

Naše specializace spočívá v inovacích, udržitelnosti a předních technologiích, s cílem usnadnit a obohatit život našich zákazníků.

 

Fotovoltaika

Naše služba zahrnuje kompletní instalaci a údržbu fotovoltaických systémů.

Rekuperace

Jsme specialisté na instalaci a servis rekuperačních systémů pro efektivní využití energie ve vašem domě nebo firemním prostředí.

Solární termické panely

Poskytujeme komplexní řešení v oblasti solárních termických panelů, včetně jejich instalace a servisu, abyste mohli využívat sluneční energii pro ohřev vody ve vaší domácnosti nebo podnikání.

Tepelná čerpadla a další

Poskytujeme kompletní servis pro tepelná čerpadla, včetně instalace, údržby a oprav, abyste měli optimální a spolehlivý způsob vytápění a chlazení.

Řešení na míru

Proč WATTRON

S naším bohatým know-how a odborným zázemím jsme připraveni přinést inovativní a spolehlivá řešení. Jsme oddaní nejmodernějším technologiím a udržitelnosti, ať už jde o fotovoltaiku, tepelná čerpadla nebo rekuperace. Naším cílem je poskytovat špičkové služby a společně s vámi dosáhnout energetické efektivity a snížení nákladů. Důraz klademe na individuální přístup, pečlivé plánování a kvalitní instalaci, abychom splnili vaše potřeby a představy.

S WATTRON máte jistotu spolehlivého partnera, který vám pomůže využít potenciál obnovitelných zdrojů energie a přispět k udržitelné budoucnosti.

DOTAČNÍ PODPORA

Rádi vám pomůžeme získat dotační podporu pro fotovoltaické elektrárny.

Ztrácíte se v různých vládních programech? Nabízíme zajištění dotací a poskytujeme stručný přehled zásadních informací o dotačních programech na fotovoltaiku v aktuálním roce. Podporujeme program Nová zelená úsporám a další, ať už jde o solární termické systémy nebo fotovoltaické systémy. S našimi znalostmi a odborným dozorem vám pomůžeme splnit podmínky a postarat se o úspěšné získání dotace. Kontaktujte nás a usnadněte si cestu k využití dotačních možností pro vaše fotovoltaické projekty.

Reference

Naše společnost WATTRON již dlouhodobě spolupracuje s řadou klientů z různých sektorů, včetně domácností, podniků a veřejných institucí. Naše referenční projekty zahrnují úspěšnou instalaci fotovoltaických systémů, tepelných čerpadel a rekuperačních systémů, které našim zákazníkům přinesly energetickou účinnost, snížení nákladů a ekologické výhody. S našimi kvalitními produkty, profesionálním přístupem a spolehlivým servisem jsme získali důvěru našich klientů a stali se preferovaným partnerem pro jejich energetické potřeby.

„Díky společnosti WATTRON jsme měli skvělou zkušenost s instalací fotovoltaického systému. Profesionální přístup a výborná komunikace nám poskytly důvěru ve správnou volbu. Jsme velmi spokojeni s výsledkem a doporučujeme je jako spolehlivého partnera pro energetická řešení.“

Jméno

Pŕace, Společnost

„Společnost WATTRON předvedla svou vynikající odbornost při instalaci tepelného čerpadla v našem domě. Jejich tým byl profesionální, dobře organizovaný a pracoval s vysokou precizností. Jsme nadšeni nejen kvalitou jejich práce, ale také jejich osobním přístupem a ochotou pomoci s každým dotazem. Díky jejich službám jsme dosáhli významných úspor a vylepšení komfortu našeho domova. Vřele doporučujeme společnost WATTRON pro jejich vynikající služby v oblasti tepelných čerpadel.“

Jméno

Pŕace, Společnost

„Rádi bychom poděkovali společnosti WATTRON za profesionální a efektivní instalaci systému rekuperace v našem bytě. Jejich tým se vynikajícím způsobem postaral o celý proces, od konzultace až po samotnou instalaci. Výsledek předčil naše očekávání a zaznamenali jsme zlepšení kvality vzduchu a snížení nákladů na vytápění. Jsme plně spokojeni s jejich službami a rádi je doporučíme dalším zájemcům o rekuperaci.“

Jméno

Pŕace, Společnost

S kým spolupracujeme

Naši partneři

První nezávazná konzultace zdarma

Neváhejte nás kontaktovat

Neváhejte nás kontaktovat a sdělit nám vaše energetické potřeby a projekty. Jsme připraveni vám poskytnout komplexní poradenství a nabídnout optimální řešení pro vaši situaci.

1 + 3 =

Technologie nové generace

WATTRON posouvá hranice inovací a otevírá dveře
k efektivnějšímu a udržitelnějšímu světu.

 

Společnost

WATTRON s.r.o.
IČ 17969646

Rozstání 168
Světlá pod Ještědem
463 43

Kontakt

wattron@wattron.cz
+420 603 780 734

Design a provoz © 2024 ANERI s.r.o.